Modernizacja sieci ciepłowniczej w Siedlcach
8 czerwca br. w siedzibie Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie została podpisana umowa o dofinansowanie projektu w formie dotacji pt. „Modernizacja sieci ciepłowniczej w Siedlcach”.